En Güncel Giriş Adresi >>

Piabet Üye Ol

Piabet sitesi ile çalışmak için, bir hesap açmak için, piabet üye ol işlemini gerçekleştirmek için, ayırmanız gereken vakit 3 dakika, ayırmanız gereken bütçe ise 0 Türk Lirası olacaktır. Üye ol işlemleri ya da üyelik işlemleri ücretsizdir. Yaklaşık 3 dakika içerisinde bir olumsuzluk bulunmaması durumunda, hesap aktif hale getirilecek yani başvuru site yönetimi tarafından, müşteri hizmetleri tarafından resmi olarak onaylanacaktır.

Piabet Üyelik Başvurusu

Üyelik başvurusu ana ekran üzerinden yapılabilmektedir. Piabet giriş işlemi açılan piabet ana sayfası sağ üst köşede görülen, yeşil renkli üye ol butonu başvuru sürecinin başlayacağı bölüm anlamına gelmektedir. Seçim işlemi ile birlikte, başvuru için ihtiyaç duyulan bilgileri gireceğiniz üyelik kayıt formu ekranlarda görülecektir. Mutlaka her bölümü doldurmalı, her bölümde gerçek bilgileri kullanmalı, eksik bir bölüm bırakmamalısınız. Kontrol ettikten sonra, üye ol butonuna basmayı da ihmal etmemelisiniz.

Piabet Başvurusu Nasıl Tamamlanır?

Üyelik işlemlerinin tamamlanma süreci, üyelik kayıt formunun gönderilmesinden sonra başlayacaktır. Site yönetimi yani müşteri hizmetleri hızlı bir inceleme sürecini başlatacak, bir olumsuzluk görülmemesi durumunda derhal hesap bilgileri bölümüne sizler tarafından yazılmış ve size ait olan elektronik posta adresine, aktivasyon linki olarak ifade edilen bir bağlantı adresi gönderilecektir. Bu adres üzerinden site giriş işlemini yapmanız, ip tanımlama sistemi açısından tavsiye edilecektir. Bu adres üzerinden giriş işlemi yapıp, başvuru sürecinin sonlandığını göreceksiniz. Eğer aktivasyon linki gelmediğini görünüyor ise, işlem, müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak olacaktır.

Piabet İletişim

Piabet üye ol işleminin son bölümü bahsedildiği gibi, aktivasyon linki gönderimidir. Eğer süreç tamamlanmış ise ve tarafınıza aktivasyon linki gelmemiş ise, bu durumda sitenin iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz. Canlı destek hattı ile irtibata geçmeli ya da mail adresine, destek olarak hazırlanmış sitenin orijinal mail adresine elektronik posta göndermelisiniz. Oluşturduğunuz hesap hakkında bilgi vermelisiniz. Meydana getirdiğiniz kullanıcı adınızı yazmalısınız ve aktivasyon linki talebi ya da aktivasyon linki gelmedi şeklinde bir ifade kullanmalısınız. İnceleme süreci tekrar hızlı bir şekilde gerçekleşecek ve elektronik posta adresine, müşteri hizmetleri tarafından anında yeni bir bağlantı adresi gönderilip, süreç sona erecektir.