En Güncel Giriş Adresi >>

Piabet Para Çekme Seçenekleri  

Piabet bahis sitesini tercih eden herkes ya da bu oyun sitesini tercih eden herkes, yatırdığı paralar karşılığında para kazanma şansını elde edebilir. Yapacağınız analiz çalışmaları, dikkat edeceğiniz istatistiksel veriler ya da deneyim sahibi olduğunuz oyunları tercih etmeniz ve strateji uygulamanız gibi etkenler ile birlikte, kazandığınız para miktarları bulunabilir. Küçük miktarda ya da yüksek miktarda piabet sitesi üzerinden para kazanma şansını elde etmiş olabilirsiniz. Piabet para çekme seçenekleri ile sizlerin beklentilerini karşılayan bir anlayışla hareket edecek, sanal cüzdanlar ile birlikte kişisel banka hesaplarını kullanma avantajını, şansını sizlere sunacaktır.

Piabet Hangi Yöntemler İle Ödeme Yapıyor?

Ödeme yöntemleri konusunda piabet sitesini incelerseniz, site yönetiminin sizlerin karşısına 4 farklı seçeneği çıkardığını göreceksiniz. Bu seçeneklerin arasında sanal cüzdan temsilcilerinden olan ecopayz yöntemi, TL nakit yöntemi ve neteller yöntemi bulunmaktadır. Elbette sanal cüzdan hesabı meydana getirmemiş olabilirsiniz. Bu durumda ise, piabet sitesinde ödeme alma konusunda tercih edeceğiniz seçenek, kişisel banka hesaplarınız olacaktır. EFT yöntemi üzerinden ya da banka havalesi yöntemi üzerinden kazandığınız paraları geri alabilirsiniz.

Piabet Ödeme Nasıl Alınır?

Para çekme işleminin yapılması oldukça kolaydır. Hızlıdır, güvenlidir. Piabet giriş işlemi hesap bilgileri ile yapıldığı anda, hesabım bölümünde para çekme şeklinde bir ifadenin kullanıldığı görülecektir. Seçim işlemini yaptığınızda, yukarıda bahsedilmiş 4 farklı seçeneğin sıralandığını göreceksiniz. Hangi sistem ile çalışıyor iseniz, o sistemi tercih etmeniz yani ismi üzerinden seçim işlemini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Derhal cüzdan numarasını ya da hesap numarasını yazmanız gerekecektir. Bu işlem ile birlikte, geriye sadece çekeceğiniz para miktarını girmek kalmaktadır. Bu miktarın ise, en düşük 100 Türk Lirası ve en fazla 20.000 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Gün içerisinde, 24 saat içerisinde maksimum çekilecek para miktarı, 20.000 Türk Lirasıdır. Tek seferde ya da 3 parça halinde ancak 20.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Piabet Para Çekme Süreleri

Piabet para çekme seçenekleri ile işlem yaptığınızda, Vermiş olduğunuz talimat müşteri hizmetlerine, finansal departmana gönderilir. Finansal departman yatırdığınız para, kazandığınız para üzerinde inceleme gerçekleştirir. Talimatı bakar. En düşük ve en yüksek miktar dahilinde bulunuyor ise, işlemi tamamlar, onay verir. Bu süreç maksimum 15 dakika olacaktır.